O NÁS

Náš příběh

Odměnu si přece vždycky zasloužíte. Tak proč nepodlehnout svůdnému dezertu Oikos každý den? Tento neodolatelný krémový jogurt potěší vaše chuťové pohárky podmanivým spojením jedinečných chutí. Máte rádi fíky? A co takhle si je dopřát v kombinaci s pečeným jablkem? Toužíte po osvěžujícím ananasu? Pak si jej představte vylepšený lehkým dotekem vanilky. Náš dezert pokouší každého. A to ne jednou nebo dvakrát, ale hned třikrát. Objevte tři vrstvy pokušení jogurtu Oikos.
Tenhle moment je jen můj
Vychutnat si svůj moment, znamená udělat si pauzu. Nepřemýšlet o práci, vystoupit z každodenního shonu a dopřát si chvíli jen a jen pro sebe. I kdyby to mělo být jen pár minut... Odměňte se společností něčeho, co opravdu milujete. Třeba sladkou dobrůtkou s podmanivou chutí Oikos Triple Temptation.

Jaký typ fanouška Oikos jste?

Věřte nebo ne, ale fanoušci jogurtu Oikos nemají společnou jen lásku k tomuto dezertu, ale spojují je i způsoby, jak si jej vychutnávají. Čtěte dále a uvidíte, že najdete skupinu, do které patříte i vy.
Typ vychutnávač
Řídíte se heslem „Ve zdravém těle zdravý duch“ a berete to opravdu vážně. Užíváte si wellness víkendy, oddáváte se masážím nebo si skočíte jen tak na manikúru. Chodíte na jógu, meditujete nebo prostě relaxujete u knížky? Pak jste rozhodně vychutnávač, člověk, který si pravidelně umí vychutnat pauzu i zasloužený Oikos.
Typ mlsný jazýček
Vášnivě ochutnáváte nové dobroty, poznáváte nové chutě i jejich kombinace... no jednoduše máte slabost pro sladké? Pak to vypadá, že váš jazýček je opravdu mlsný. Nenechte si při svém zkoumání novinek ujít ani Oikos Triple Temptation. Jeho tři vrstvy pro vás budou příjemným dobrodružstvím.
Typ požitkář
Jídlo je pro vás jednou z nejdůležitějších věcí v životě. Na sociálních sítích sledujete výhradně gastronomický obsah a nedokážete odolat pokušení smlsnout si na dalším soustu? Pak jste požitkář a nejste v tom sami. Pravý požitkář jen zřídka dokáže odolat pokušení a na tom není nic špatného. Vychutnávejte si dál a pečlivě každou lžičku svého oblíbeného dezertu Oikos tak, jak to umíte jen vy.